Haluk Tatar Kimdir?

  YouTube üzerinden yüz binlerce insana ücretsiz bir şekilde eğitimler veren Haluk Tatar Kimdir?

  Haluk Tatar, 1979 doğumludur ve 42 yaşındadır. Aslen Elazığlıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi yüksek lisans mezunu bir mühendistir. Kişisel gelişim gibi konular üzerine seminerler veren Haluk Tatar, 2010 yılında videoegitim.com sitesini kurmuştur. Aynı zamanda Natron Yazılım'ın ortaklarındandır.

  An itibariyle 1,3 milyon abone sayısına sahip olan Haluk Tatar; kanalına yüklediği binlerce eğitim videosu ile izleyicilerine bilgi aktarmaktadır. Kanalında İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca gibi yabancı dil eğitim setleri bulunmaktadır. Kendisi İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerini iyi düzeyde bilmektedir. Bunların yanı sıra üzerine kitaplar da yazdığı kişisel gelişim hakkında oldukça yetkindir. Kanalında kişisel gelişim videolarından, uygulama geliştirmeye birçok alanda eğitim videosu bulunmaktadır. Sürekli canlı yayınlar da yapmaktadır. 

  Haluk Tatar Youtube'ta Katıl özelliği ile öne çıkmaktadır. Youtube'un sunduğu ücretli üyelik sistemi olan Katıl sayesinde ücretsiz abone olan kullanıcıların erişemediği oynatma listelerine ve canlı yayınlara erişebiliyorsunuz. Haluk Tatar'a destek vermek, eğitim videolarından yararlanmak veya canlı yayınlarını izleyebilmek için için Katıl'a bakmanız gerekmektedir. Katıl'da 5 - 30 aralığında 3 adet üyelik modeli bulunmaktadır.


Haluk Tatar Kitapları


1- Zafer Sızlanarak Kazanılmaz: 2019 yılının Mart ayında yayımladığı kişisel gelişim kitabı

2- Dikili İlişkiler: 2020'de çıkardığı kişisel gelişim kitabı.