Youtube'ta çektiği bilim, felsefe ve inanç konulu videolarla hızlıca yükselerek yüz binin üzerinde aboneye sahip olan Diamond Tema kimdir?

Diamond Tema Kimdir


  Diamond tema 1994 yılında doğmuştur, şu anda 26 yaşındadır. Arnavutluk'ta doğup 2 yaşına kadar Arnavutluk'ta kalmıştır. 2 yaşında ise Türkiye'ye göçmüşlerdir. Aslen Arnavut bir ailenin çocuğu olduğu için ismi Arnavutça'dır. Türkiye'de askerliğini yapmış, kendini geliştirmiş ve Medium'da yazarlık yapmıştır. Birkaç dizide oyunculuk yapmıştır. Fox TV'de yayınlanan 4n1k dizisinde rol almıştır. Instagram'da 15 binin üzerinde takipçisi bulunmaktadır.


  Geçen yılın yaz ayında çektiği, ilk videosu olan "Peygamber Enok'un Kutsal Kitabı" videosu 700 binden fazla izlenmiştir. O zamandan bu zamana; dinler tarihi, bilim, tarih, İslam tarihi ve bilinmeyenleri gibi konularda paylaştığı yüzü aşkın video toplamda 10 milyona yakın kez izlenmiş, izlenmeye devam etmektedir. Son zamanlarda annesiyle ve kız arkadaşı Selen Kurt'la da videolar çekmiştir. Annesi ile olan videolar Arnavutça ve Türkçe alt yazılıdır.

  
  Kendisiyle alakalı Ekşi Sözlük'te 13 sayfa yazılmış. Üstelik sözlük yazarlarının neredeyse tamamı Tema'dan övgüyle bahsetmiş. 

Hızlı Yanıtlar 

Diamond Tema Nerelidir?

  • Diamond tema Arnavutluk göçmenidir.

Gerçek İsimi Nedir?

  • Gerçek ismi Diamond Tema'dır.

İnancı nedir?

  • Agnostik olduğunu söylemektedir.

Diamond Tema Kaç Yaşındadır?
  • 2020 itibariyle 26 yaşındadır.


Sosyal Medyadaki Hesapları Nelerdir?


Yararlanılan Kaynaklar