Bu yazımızda sizlere R10 sitesine nasıl üye olabileceğiniz R10 davetiye kodu nasıl alabileceğinizi göstereceğiz.

  R10 sitesi pek çok kişiye gelir kapısı oluyor. Gerek iş ilanı verebileceğiniz, gerekse iş alabilceğiniz bir platform. Ayrıca R10 sitesinden başka amaçlar için de faydalanabiliyorsunuz. Mesela AdSense, yazılım, Blogger, Wordpress, sosyal medya, Android, IOS, akıllı telefonlar, e-ticaret, webmaster, İnternet reklamcılığı, SEO, dropshipping, kripto para, domain, programlama, tasarım, bilişim, hosting, oyunlar gibi konularda yardımlaşabilirsiniz. Şüphesiz İnternet dünyasında bulunan insanların faydalandığı en iyi forum sitelerinden biri. Ek olarak siteye reklam vererek veya üyelik satın alarak kazancınızı, etkileşimizi yükseltebilirsiniz.

  R10 sitesine üye olmak, davetiye kodu almak o kadar da zor değil. Ücretli satılan davetiye kodlarına kesinlikle itibar etmeyiniz. R10 sitesine üye olmak için bir yaş sınırı vs. bulunmuyor. Ancak yine de R10'dan herkes üyelik alamayabilir. Çünkü R10 bazı şartlar koşuyor. Bu şartları yazının ilerleyen kısımlarında göreceksiniz.

R10 Üyeliği Nasıl Alınır? | R10 Davetiye Kodu

  Adım adım anlatacağız. Öncelikle bazı gereksinimlere sahip olmanız gerekiyor.
  • Kendinize ait bir alan adı
  • Kendinize ait alan adınızla uyumlu bir e-posta adresi
  Bu gereksinimler ortalama 40 TL alan adı(36 TL), özel e-posta (4 TL)) tutuyor. Bunlara sahip değilseniz başvuramazsınız.

Eğer başkasından aldığınız davetiye kodu yoksa bu linke tıklayarak başvuru sayfasına gitmelisiniz.


  Bu sayfaya geldikten sonra ad - soyad, meslek, e-posta, web site adresi, hakkınızda kısmını doğru bir şekilde doldurunuz. Hakkında kısmında dürüst olun. Hiçbir yazılım dili bilmenize, iyi bir üniversite okumanıza gerek yok. Düzgün bir imla ile yazılan 3 - 4 satır yeterli.

  En geç 1 gün içinde başvurunuz onaylanacaktır. Onaylandıktan sonra mail adresinize davetiye kodu gelecektir.  Kodu kopyalayıp bu linkten davetiye kodu yazan bölüme yapıştırınız. Yapıştırdıktan sonra mail adresinize tekrardan bir aktivasyon kodu gelecek. Bunu da linkte verdiği yere yapıştırdıktan sonra işlem neredeyse tamam.


  Üyeliği aktifleştirdikten sonra son olarak telefon numarası doğrulaması yapmanız gerekiyor. Doğrulamayı yapmak için cep telefonunuzu yazınız. Ardından telefonunuza gelen SMS'teki kodu ilgili yere yapıştırınız. Artık bir R10 net üyesi oldunuz.


  Kişisel bilgilerinizi bu sayfadan tamamlıyorsunuz. Tüm kişisel bilgilerinizi, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi doğru yazın. Zaten 18 yaş gerekliliği yok. Kullanıcı adınızı özenle seçin çünkü bir daha değiştirmek isterseniz sizden çok yüksek bir meblağ talep ediyorlar.

Başkasından Davetiye Kodu Alarak Üye Olmak

  Site içerisinde halihazırda üye olarak bulunan bir kişiden davetiye kodu alarak ta üye olabilirsiniz. Bu da diğer yöntemle benzer bir şekilde davetiye kodunuzu bu linke tıklayarak yazmalısınız. Her şey bu kadar. Ancak şöyle bir uyarıda bulunmakta fayda var: R10 davetiye kodu tamamen ücretsizdir. Bir başkasından ücretli bir şekilde temin etmek hem size satan kişinin hem de satın alan kişinin R10 üyeliğinin süresiz olarak sonlandırılmasına, sonsuza dek siteden uzaklaştırılmasına sebep olur. Bu yüzden asla bu tür illegal yöntemlere girişmenizi önermem.